DİJİTAL TAKİP

DİJİTAL TAKİP

Taşıma yapan araçların uzman kadromuzla takibini yapıp müşterimize en net bilgiyi ulaştırmayı hedefliyoruz.

KARA YOLU TAŞIMACILIĞI

KARA YOLU TAŞIMACILIĞI

Kara nakliyesi ,Sahilkent Lojistik'in temel çözümleri arasında yer alır. Başta Kazakistan olmak üzere, Azerbaycan, Gürcistan , Rusya , Türkmenistan, Kırgısiztan ve Özbekistan’a düzenli yük tedarikini bizzat kendi bünyesinde hayata geçirir. Sahilkent, bu anlamda Türk plaka ve yabancı plakalı araçlar ile Tüm Ortadoğu’da ve Türkiye Cumhuriyetlerde “kaliteli yükleme servisi sunabilen” firma özelliğine sahiptir.

DENİZ YOLU VE KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

DENİZ YOLU VE KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Deniz taşımacılığı, bir ürünün bir noktadan başka bir noktaya denizyolu ile taşınmasıdır. Ürünlerin yapısı, boyutu, taşıma mesafesi, hava koşulları ve taşıma bütçesi; deniz taşımacılığı üzerinde belirleyici bir rol oynayan etkenlerdir. Dünyada en sık tercih edilen lojistik yöntemlerinden bir tanesi olan denizyolu taşımacılığı ile çok büyük miktarlardaki malların taşınması mümkündür.

PARSİYEL TAŞIMACILIK

PARSİYEL TAŞIMACILIK

Taşımacılık hizmetimiz, ekonomik ve hızlı çözümler sunar. Haftalık düzenli seferlerimizle farklı müşterilerin kargolarını birleştirerek grupajlama yaparız. Böylece maliyetleri düşürerek küçük miktarlardaki yükleri aynı sevkiyatla taşırız.